MACERA DUŞU

GENEL BİLGİ VE SAĞLIK

Macera Duşu, sıradışı tasarım konseptiyle doğal taş görünümlü özel duş kabinidir. Macera Duşu sayesinde Sauna ve Buhar odası sonrasında, ısınan vücudu serinletip (şoklama), kan dolaşımını hızlandırıken aynı zamanda da otantik ortamda, tropikal meyve kokuları, renkli ışık, farklı su ve ses effektleri ile sıradışı ve eğlenceli bir duş deneyiminin keyfini çıkarabilir, kutup soğuğu gibi zıt uçlarda farklı heyecalar yaşayabilirsiniz.

ewbdesign-image
ewbdesign-image
MACERA DUŞU

PROJELENDiRME VE ATMOSFER

Rainmaker macera duşları farklı duş seçenekleri ile zenginleştirilmiş özel duş başlıkları,tazeleyici parfümler zengin ışık oyunları,gökgürültüsü doğa sesleri efektleri ve özellikli spreyler sayesinde size çok farklı atmosferler sunar.
Macera Duşu Çeşitleri;
Tropikal Fırtına Duşu (Shower Tropical Storm)
Okyanus Duşu (Shower Ocean)
Kutup Yağmuru Duşu (Shower Polar Rain)
Serin Aroma Duşu (Shower Aromafresh)
Tropik Aroma Duşu (Shower Aroma Tropic)
Farklı Duş Deneyimleri (Shower Different Experience)

KOVA VE ŞOK DUŞ

GENEL BİLGİ VE ATMOSFER

Sauna ve buhar odasından sonra şok kovası içerisindeki suların dökülmesine şok duş denilmektedir. Şok duş kovası yaklaşık 19 ile 25 litre su'yun vücut ısısı yüksek olan insanının üzerine dökülmesi sonucu mikroplar ve gözenekler açılır. Bu sistem diğer spa duş sistemlerine göre daha zevkli ve sağlıklıdır. Şok kovası sipariş için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

ewbdesign-image

GALERİ

SSIRADIŞI BİR DUŞ DENEYİMİ!

MODERN VE BENZERSİZ TASARIMLAR

VADi SAUNA

0212 434 53 53 pbx
0212 474 53 53 pbx

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

PARTNERLER