logo-1

Vadi Sauna olarak, sauna deneyimileriniz için özel olarak ithal ettiğimiz "Narvi", "Sawo", "Durusew", "Finboss" ve "Huum" marka sauna soba ve jeneratörlerini öneriyoruz.


NARVi SOBALAR


DELTA

Üzerinden Kumandalı
Güç : 3,6 kw

Delta küçük ve ekonominin ön planda tutulduğu Sauna’lar için üretilen en küçük Narvi. Metalik gri gövdesi ve gövde altına konumlandırılmış kumanda panosu ile kompakt ve kolay kullanılır. Dışarıda küçük, içeride bir dev. Narvi Delta küçük bir sauna için ideal tip bir ısıtıcıdır. Isıtıcı paslanmaz gövdesi ile sauna içerisinde güzel bir görünüm sağlar. Üçgen tasarımı sauna içerisinde alan kullanım verimliliğini arttırır. Ürün montajı kolay bir şekilde uygulanabilir. Üzerinden kumandalı D230 ve D360 modelleri olmak üzere iki çeşidi mevcuttur.

planning
prototyping

NM - S

Üzerinden Kumandalı
Güç : 4,5 - 6,0 - 9,0 kw

NM serisi kolay kullanım ve uzun ömür için tasarlanmıştır. Geniş üst bölüm size büyük bir buhar çıkış alanı sağlar. Kontrol anahtarı ısıtıcının sol veya sağ bölümüne monte edilebilir. Narvi NM elektrikli ısıtıcılar, kullanımı kolay olan rezistans bazlı temel ısıtıcılar şeklinde tasarlanmıştır. Modern ısıtıcı, güvenilirliği ve geniş taş kapasitesi sayesinde olağanüstü buhar çıktısı sağlar. Isıtıcı yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. NM elektrikli ısıtıcılar, saunanız için uygun rengi seçmenize izin veren farklı renk seçeneklerinde bulunabilir. Isıtıcı monte edilirken, kumanda anahtarları ısıtıcının her iki yanına da takılabilir.

AiTO - SK

Harici Kumandalı
Güç : 6,0 - 9,0 kw

Yumuşak buhar veren Aito SK sıcaklığı istediğiniz derecede tutabilir ve tüm ayarlar Sauna kontrol paneli üzerinden denetlenebilir. Aito SK Sauna Sobası, küçük saunalar için uygundur. Bu soba yumuşak buhar verir. Sabit termostat ile sıcaklığı istenilen düzeyde tutar. Sıcaklık ayarı ve ısıtma süresi ayarı sauna kontrol paneli ile ayarlanabilmektedir. Şık elektronik kontrol ile sauna kabininden maksimum 2 metre uzaklığa yerleştirilebilir. Sauna ısıtıcısı ön seçim özelliği ile 8 saate kadar ayarlanabilir, sıcaklık göstergesi 40-115 derece arasındadır. Aito Sk iki değişik güç ile üretilmektedir. 6 ve 9 kW: Sauna ısıtıcısı emaye kaplı ve gövdesi siyah çelik boyanır. Sauna ısıtıcı seti de ayrı bir kontrol ünitesi içerir.

visual-design
production

NC - S

Harici Kumandalı
Güç : 6,0 - 9,0 kw

Olağanüstü buhar kalitesi ile NC Serisi beklentilerinizi karşılayacak. Siyah ya da beyaz renkli, kolay temizlenebilir gövdeleri ile Sauna’nıza hayat katacak. Narvi NC, yüksek kaliteli yeni tip elektrikli ısıtıcılarımızdır. Kullanımı kolay, şık görüntüsü, olağanüstü buhar kalitesi ile saunanızı kısa bir zamanda ısıtmanızı sağlayacak. Siyah ya da beyaz gövde seçenekleri ile son derece dayanıklı ve dış gövdesi kolaylıkla temizlenebilen yeni sauna sobası’nın ısıtıcı kontrolü içeride veya dışarıda ayarlanabilmektedir.

NOVA ELECTRON

Harici Kumandalı
Güç : 6,0 - 9,0 kw

Narvi Nova Electron, yüksek kaliteli, elektronik, elektrikli yeni tip bir sauna sobası’dır. Elektro’nun kullanımı kolaydır ve saunanın sıcaklığını hızla yükseltir. 30 kilogramlık yüksek taş kapasitesi sayesinde, buhar güzel ve nemlidir. Ayrı bir termostat, kumanda paneli ekranından izlenebilecek sauna sıcaklığını ölçer. Kumanda paneli, saunanın içinde veya dışında, yüzeye monte edilebilir. Dışarıya monte ediliyorsa, yüzeye takılabilir veya duvara yerleştirilebilir. Kumanda paneli yüksek ısıya dayanıklıdır ve bir sauna aydınlatması kumanda anahtarı içerir. Kumanda paneli kablosunun boyu 10 metredir, ayrıca 15 metrelik seçeneği de mevcuttur. Electro sauna ısıtıcısının zamanlayıcı anahtarı 0 ila 24 saat arasında önceden ayarlanabilir ve azami açık kalma süresi 4 saattir. Saunanın sıcaklığı, 1°C hassasiyet ile ayarlanabilir.

planning
prototyping

SOFTY

Harici Kumandalı
Güç : 9,0 - 10,5 kw

Softy, Sıcaklığın Sauna içerisinde uzun zaman muhafaza edilmesini sağlar. Diğer Sauna ısıtıcılarının aksine tasarım daha görünür olacak şekilde düzenlenmiştir. Geniş bir alana yayılmış büyük sayıda taş yumuşak ve dengeli bir buhar çıkışı sağlar. Taşların büyük miktarda kullanılması nedeni ile sıcaklık içeride uzun süre muhafaza edilmektedir. Sıcaklığı 40-115 derece arasında ayarlanabilir. Sauna sobası’nın şık ayrı bir kontrol paneli vardır. Sauna ısıtıcı zamanlayıcı, 15 dakika ila 24 saat için ayarlanabilir. Maksimum süre, sauna sürekli açık olduğunda, 4 saattir. Alt kısmı paslanmaz çelikten ve taş sepeti krom çelik imal edilmiştir.

STONET

Harici Kumandalı
Güç : 6,0 - 9,0 kw

Buhar üreten geniş yüzeylerden su yavaşça süzülür ve her damla ile hafif bir buhar oluşturur. Narvi Stonet düşük emniyet mesafesi ile küçük saunalara monte edilebilen yeni bir bakış açısı. Isıtıcıda, saunanın içine veya dışına monte edilebilecek özel bir dijital kumanda paneli bulunmaktadır. Düşük emniyet mesafesi sayesinde, ısıtıcı küçük saunalara monte edilebilir.

visual-design
production

ROCKY ELECTRON

Harici Kumandalı
Güç : 6,0 - 9,0 kw

Rocky Electron sabun taşı ısıtıcısı olağanüstü bir sauna deneyimi için ıslak ama ılık bir buhar çıkışı sağlar. Rocky Electron ile tanıştıktan sonra sauna sobanızı saklamaya ihtiyaç duymayacaksınız. Isıtıcının LED ışıkları, ortamın havasını belirler. Zamanlayıcı ayarlandığında veya ısıtıcı açıldığında yanarlar. Yanan LED ışıkları, ısıtıcının açık olduğunu gösterir. Işık, özellikle önseçim zamanında önemli bir emniyet işlevi üstlenebilir. Gerekli emniyet mesafesi düşük olduğundan, ısıtıcı küçük bir alana monte edilebilir.

ROCKY ELECTRON DELUXE

Harici Kumandalı
Güç : 6,0 - 9,0 kw

Narvi Rocky Electron sabuntaşı ısıtıcısı, size olağanüstü bir sauna deneyimi sunar. Rocky’nin buharı ıslak ama ılıktır ve en alttaki sıralardan en üste kadar bütün sauna için yeterince sıcaktır. Geniş taş yüzeyi, suyun aşağıya, saunada yeterli ısının olmasını garanti edecek şekilde yavaşça süzülmesini sağlar. Narvi Rocky’nin yeni tasarımı, saunaya modern bir tarz katar. Isıtıcı yüksek kaliteli çelikten ve taşlar Finlandiya’nın sabun taşından yapılmıştır. Üst kısımdaki yuvarlak taşlar olivin delorittir.

planning
prototyping

SLiM

Harici Kumandalı
Güç : 9,0 kw

Narvi Slim, sauna kurulumu için yeni olanaklar sunuyor. Eşsiz tasarımı ile küçük saunalarda bile yer kaybına sebep vermeden kullanılabilir. İki tarafının simetrik olması cam kenarı uygulamalara olanak sağlar.

KOTA SAANA

Harici Kumandalı
Güç : 9,0 kw

Kota Saana, güçlü buhar çıkışı özelliklerini şık bir tasarım ile birleştiren uzun süreli ve yumuşak buhar sağlayan bir ısıtıcı. Göz alıcı ızgara tasarımı sauna içinde modern bir görünüm sağlar.

visual-design
production

AiTO VERKKO

Harici Kumandalı
Güç : 9,0 kw

Aito Verkko geniş bir alan üzerine konumlanmış çok sayıda taş içerir. Buhar üretmek için geniş alanlar içeren bu yüzey yumuşak ve nemli bir buhar sağlar.

TRiO

Harici Kumandalı
Güç : 9,0 kw

Güvenlik mesafesinin darlığı sebebiyle çok küçük Sauna’lara bile uygulanabilen Trio, Sauna’da şıklığın yeni sembolü. Çift renkli gövde her Sauna’ya uyum sağlayabilmesini garantiliyor.

planning
prototyping

VELVET ELECTRiC

Harici Kumandalı
Güç : 10,5 kw

Narvi Velvet Electric, işlev ve şıklığın mükemmel birleşimi. Çok geniş bir alana yayılmış büyük sayıda taş ile yumuşak ve dengeli bir buhar çıkışı sağlar. Yüksek kalite arayan sauna severler için en iyi seçim.

ULTRA

Harici Kumandalı
Güç : 12,0 - 15,0 kw

Narvi Ultra sauna ısıtıcıları, geniş saunalar ve uzun kullanım süreleri için tasarlanmış ayaklı ısıtıcılardır. Genel uygulama alanları, otelleri, tatil köylerini, kapalı yüzme havuzlarını, apartmanların ortak kullanılan saunalarını ve geniş aile saunalarını içerir. Narvi Ultra sauna sobası, dört farklı enerji kategorisi için üretilmiştir. Narvi Ultra ısıtıcıların önemli büyüklükteki taş kapasitesi, üstün buhar kalitesi sunar. Narvi Ultra sauna ısıtıcıları, ağır hizmet şartlarında uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Parçalar paslanmaz ve güç aşınan çelikten yapılmıştır. Narvi Ultra ısıtıcılar, ayrı bir kumanda ünitesi ile kumanda edilir. Ayrı bir termostat da teslimata dahildir.

visual-design
production

ULTRA BiG

Harici Kumandalı
Güç : 18,0 - 21,0 - 24,0 - 30,0 kw

Narvi Ultra Big sauna sobası, Narvi’nin sürekli kullanılan büyük saunalara uyarlanmış, en verimli yer tipi ısıtıcısıdır. Hedef kullanıcılar arasında oteller, eğlence merkezleri, yüzme havuzları ve apartmanların ortak kullanılan saunaları bulunur. Narvi Ultra Big ısıtıcıları, en büyük dört enerji sınıfı için üretilmiştir. 120 kilogramlık büyük taş kapasitesi sayesinde, büyük saunada bile buhar çıkışı üstündür. Isıtıcının parçaları, paslanmaz ve aşınmaz çelikten yapılmıştır. Narvi Ultra Big ısıtıcıları, ayrı bir kumanda paneli ile kumanda edilir. Kumanda paneli, enerji ve termostat ünitesi ayrı teslim edilir.

NARVi SOBA KUMANDA PANOSU

Harici Kumanda
F-2003 ve C-2003

Narvi Ultra ve Ultra Big ısıtıcıları için kontrol panosu iki farklı modelde sunulmaktadır. F-2003 Narvi Ultra Big ısıtıcı için C-2003 kumanda ünitesi ve güç kaynağı. Azami Açık Kalma süresi: 24 saat. Azami Sıcaklık Kontrolü: 115°C Azami Sıcaklık Göstergesi: 125°C. Haftanın her günü için programlanabilir (14 hafıza)

visual-design
production

NARVi GÜÇ KONTROL PANOSU

Harici Kumanda

Ultra Big ısıtıcı için güç kontrol panosu.


FINNBOSS SOBALAR


FINNBOSS

Harici Kumandalı
Güç :3,6 kw

Küçük ve ekonominin ön planda tutulduğu Sauna’lar için üretilen en küçük Narvi. Metalik gri gövdesi ve gövde altına konumlandırılmış kumanda panosu ile kompakt ve kolay kullanılır.

visual-design
production

FINNBOSS

Harici Kumandalı
Güç : 4,5 - 6,0 - 9,0 kw

Büyük Sauna’lar için mükemmel bir buhar çıkışı sağlar. Sürekli kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

FINNBOSS

Harici Kumandalı
Güç : 12,0 - 15,0 kw

FINNBOSS'un en verimli yer tipi ısıtıcısı Ultra Big, oteller, eğlence merkezleri gibi büyük saunalar için tasarlanmıştır. Büyük saunalarda bile üstün bir buhar çıkış gücü sağlar. Sürekli kullanıma uygundur. Kontrol panosu iki farklı modelde sunulmaktadır.

visual-design
production

FINBOSS KUMANDA PANOSU

FINBOSS SOBALAR

FINBOSS sauna sobaları için harici kumanda panosu.


DURUSEW SOBALAR


DURUSEW

Harici Kumandalı
Güç : 12,0 - 15,0 kw

Büyük Sauna’lar için mükemmel bir buhar çıkışı sağlar. Sürekli kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

visual-design
production

DURUSEW

Harici Kumandalı
Güç : 21,0 - 25,0 kw

DURUSEW'in en verimli yer tipi ısıtıcısı Ultra Big, oteller, eğlence merkezleri gibi büyük saunalar için tasarlanmıştır. Büyük saunalarda bile üstün bir buhar çıkış gücü sağlar. Sürekli kullanıma uygundur.

DURUSEW KUMANDA PANOSU

DURUSEW SOBALAR

DURUSEW sauna sobaları için harici kumanda panosu ve güç kontrol kumandası kullanılmak zorundadır.

visual-design

HUUM SOBALAR


HUUM - DROP HEATER

Harici Kumandalı
Güç :4,5 - 6,0 - 9,0 kw

HUUM portföyündeki ilk ısıtıcıdır. DROP HEATER doğadaki en saf şeyden ilham alır ; bir damla su. Isıtıcıya atılan her damla su size mükemmel bir buhar verecektir. Damla ısıtıcının benzersiz tasarımı, ısıyı en üst düzeye çıkarır, taşları daha uzun süre sıcak tutar ve daha iyi bir deneyim sunar.

visual-design
production

HUUM - HIVE HEATER

Harici Kumandalı
Güç : 6,0 - 9,0 - 12,0 - 15,0 - 18,0 kw

HIVE, adından da anlaşılacağı gibi, daha büyük saunalar için mükemmel bir ısıtıcıdır. Hive'ın eşsiz tasarımı taşları daha uzun süre sıcak tutar, Sauna projenizin büyüklüğüne bakılmaksızın rahatlatıcı bir deneyim garanti eder.Saf İskandinav doğasından ilham alınarak tasarlanmıştır.

HUUM - HIVE WOOD HEATER

Harici Kumandalı
Güç : 17,0 kw

Odun ateşlemeli bu ısıtıcı saf Nordic tasarım dilini yansıtır HUUM ısıtıcıları ve bir sauna ısıtıcısı bina hakkında geçmiş bilgisi.Çok sayıda taş, çeşitli ve uzun ömürlü buhar sağlar. Yüksek kaliteli bir ocak kutusu, ısıtıcının uzun servis ömrünü garanti eder. Ayrıca 20 cm'lik firebox eklentisi ile duvardan ısı yayar.

visual-design
production

HUUM - UKU KUMANDA + APP

HUUM SOBALAR için Android ve IOS APP

HUUM'un yenilikçi kontrol konsolu UKU mobil uygulaması, saunalarınızı sonsuza kadar ısıtmanızı değiştirecek. Spor ya da ofiste uzun bir gün geçirdikten sonra HUUM UKU mobil uygulaması, siz eve dönmeden önce saunanızı hazırlamanıza izin verir. Kontrol konsolu UKU, kullanım kolaylığı ve güvenliği birleştirir. Şık konsol, ilk defa kullanacaksanız dahi kolay ve rahattır. Ayrıca çocuk güvenlik kilidi, kapı sensörü ve aşırı ısınma koruması ile donatılmıştır.


JENERATÖRLER


Vadi Sauna olarak, özel sauna deneyimileriniz için Finlandiya’dan ithal 80 yıllık deneyime sahip olan "Narvi" marka Buhar Odası jeneratörleri öneriyoruz.


SG BUHAR JENERATÖRÜ

Harici Kumandalı
Güç : 6,0 - 9,0 kw

SG Serisi, Ev kullanımı için tasarlanmış tam otomatik buhar jeneratörleridir. SG Kumanda panosu ayrıca sipariş edilmelidir.

planning
prototyping

SG PRO BUHAR JENERATÖRÜ

Harici Kumandalı
Güç : 12,0 - 15,0 - 18,0 - 21,0 - 22,5 - 24,0 kw

Oteller, sosyal tesisler, spor salonları, Spa’lar gibi yoğun kullanımın sözkonusu olduğu işletmeler için tasarlanmış tam otomatik buhar jenatör serisidir. SG Kumanda panosu ayrıca sipariş edilmelidir.

DİJİTAL KUMANDA PANOSU


SG ve SG Pro Serileri için dijital kumanda panosu.

visual-design
prototyping

BUHAR ÇIKIŞ AĞZI


SG ve SG Pro Serileri için buhar çıkış ağzı.

ARITMA CİHAZI


Buhar Jeneratörleriniz için gereklidir. İyon değiştirme yöntemi ve çözünmez katyonik reçine sudaki kalsiyum ve magnezyum iyonlarını tutarak cihazınızın ömrünü uzatır.

visual-design
prototyping

ESANS POMPASI


Otomatik esans pompası belirlediğiniz aralıklarla çalışarak Sauna’nızın iç atmosferini değiştirir ve kullanıcılarına ekstra bir konfor alanı kazandırır.

HEMEN SİPARİŞ VERİN... 0212 434 53 53 pbx

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

PARTNERLER