HAMAM

GENEL BİLGİ

Gelenek ve göreneklerimiz sayesinde kültürümüzün bir parçası olmayı başaran, hamamlarımız günümüzde sadece temizlik anlamında değil, bizler için bir aktivite haline gelmiştir. Kültürümüzün en önemli parçalarından hamamı, usta ellerle imal ediyoruz. İster çok kullanıcılı geleneksel Osmanlı Hamamları, isterseniz modern çizgide hazırlanmış ev tipi kullanıma uygun tasarımlar. Sultanlara layık diyeceğiniz, daha bakarken içinizde bir ferahlık, bir rahatlama hissi veren hamamlar için bizi tercih etmelisiniz. Hamam sadece temizlik demek değildir. Temizliğin yanında dinlenme, zihinsel ve bedensel arınma için kullanılan sağlıklı yaşam alanlarından biridir.

ewbdesign-image
ewbdesign-image
HAMAM

PROJELENDiRME VE TASARIM

Her hamam, kullanılan materyaller itibariyle kusursuz görünür. Fakat hamam imalatında önemli olan hamamın altyapı inşaasının, yalıtımının ve ustalığının hatasız olmasıdır. Hamam imalatı ve uygulamasında kalitemizle ve modern mimari anlayışımızla, mimari bilgi becerimizi 1.sınıf işçilikle birleştiriyor, sizlere Vadi Sauna kalitesinde bir hamam deneyimi sunuyoruz.

HAMAM

SAĞLIK VE ATMOSFER

Mimarisi ve atmosferiyle kültür ve geleneklerin tadını çıkarabileceğiniz otantik ve rahatlatıcı bir ortamdır. Kültürümüzün en popüler yapılarından olan Hamam günümüzde modern mimarilerle de dikkat çekmekte, sağlık, temizlik, ve dinlenme alanı olarak kullanılmaya devam etmektedir. Hamam, özel bir düzenle ısıtılan, sıcak ve soğuk suyu bulunan, yıkanma amacıyla kullanılan yapıdır ve ‘yıkanma, arınma ve şifa bulmaya mahsus yer ‘ olarak tanımlanır.

ewbdesign-image

GALERİ

SULTANLARA LAYIK!

MODERN VE BENZERSİZ TASARIMLAR

VADi SAUNA

0212 434 53 53 pbx
0212 474 53 53 pbx

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

PARTNERLER